Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Oosteinde 27, 2271 EB Voorburg

BAG ID: 1916010000065187 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1909217 m²
217 m²
Woonoppervlakte
1909
Bouwjaar
2271 EB
Postcode

Oosteinde 27 in Voorburg: een karakteristiek vooroorlogs pand uit 1909. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. De woonoppervlakte bedraagt 217 m². Je vindt dit adres in Voorburg Oud noord (Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland). Het geregistreerde energielabel betreft F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Qua oppervlak (217 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 217 m² en het bouwjaar 1909 ligt rond het postcodegemiddelde (1908).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
217 m2
Energielabel
F
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 638.000
Leefscore
46/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Voorburg Oud noord. De buurt telt ongeveer 4.325 inwoners. In dezelfde postcode staan 5 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 210 m².Mediaan bouwjaar: 1909.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,1 km
  • Treinstation1,8 km
  • Basisschool300 m
  • Huisarts400 m

Samenvatting van dit adres

Oosteinde 27 in Voorburg is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 217 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1909, mediaan in hetzelfde postcodegebied 210 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Voorburg Oud noord, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,1 km, treinstation 1,8 km, basisschool 300 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 638.000, leefscore 46/100 (gemiddeld), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 638.000
Leefscore 46/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 1,1 km
Woningmix 79% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 58 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
217 m²
Woonoppervlakte
📅
1909
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2271 EB
Postcode
🏛
Voorburg
Woonplaats
📍
52.0710, 4.3705
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
Laag
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
58 dB
Geluidsniveau
💡
4,606 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,821 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€402/mnd
€4819/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Energielabel

🌟 Life Score

46% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
46
🎓 Onderwijs
58
🚌 Transport
75
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
50
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
48
Matig
Loopbaarheid
🚌
75
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 638.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatOosteinde
Huisnummer27
Postcode2271 EB
WoonplaatsVoorburg
GemeenteLeidschendam-Voorburg
ProvincieZuid-Holland
BuurtVoorburg Oud noord
WijkVoorburg Oud
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1909
Oppervlakte217 m²
BAG ID1916010000065187

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1909
Woonoppervlakte217 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1909) en de leeftijd (117 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 117 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€391
Reserve/mnd
€4690
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1909 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€868
elke 7 jaar • €124/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1085
elke 10 jaar • €108/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€1736
elke 25 jaar • €69/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F
Indicatieve energiekosten
EUR 402/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1909.
  • Gebruik de oppervlakte van 217 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 4606 kWh.
  • Gasverbruik: 2821 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtVoorburg Oud noord
WijkVoorburg Oud
GemeenteLeidschendam-Voorburg
BuurtcodeBU19161300
Inwoners4,325
Huishoudens1,750
Gem. WOZ-waarde€638,000
Koopwoningen79.0%
Bevolkingsdichtheid6,572 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Oosteinde 27

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Voorburg Oud noord
Voorburg Oud
Inwoners & huishoudens
4,325
1,750 huishoudens
Gem. woningwaarde
€638.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,572 /km²
  • Koopwoningen: 79.0%
  • CBS buurtcode: BU19161300
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.1 km
  • Basisschool: 0.3 km
  • Huisarts: 0.4 km
  • Treinstation: 1.8 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.1 km
Basisschool0.3 km
Huisarts0.4 km
Treinstation1.8 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.3 km
Basisscholen binnen 1 km4
Basisscholen binnen 3 km14
Middelbare school0.5 km
Kinderdagverblijf0.3 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Leidschendam-Voorburg is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,572 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,750
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (9) parkeervlak (7) voetpad (4)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2271 EB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Oosteinde 25 270 m² 1906
Oosteinde 29 217 m² 1909
Oosteinde 31 197 m² 1909
Oosteinde 33 210 m² 1909
Oosteinde 35 192 m² 1909

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID1916010000065187
GemeenteLeidschendam-Voorburg
Coördinaten (WGS84)52.07101° N, 4.37048° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanvoorburg.nl

🏡 Buurtinformatie in Voorburg

4,325
Inwoners
1,750
Huishoudens
2.5
Gem. huishoudgrootte
1,783
Woningvoorraad
€638.000
Gem. woningwaarde Voorburg Oud noord
79%
Koopwoningen
6,572
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Voorburg

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Oosteinde 27. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken