Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Westeinde 33, 1721 PZ Broek op Langedijk

BAG ID: 416010000245622 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2017135 m²
135 m²
Woonoppervlakte
2017
Bouwjaar
1721 PZ
Postcode

In Broek op Langedijk vindt u Westeinde 33, een eigentijdse woning uit 2017. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 135 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Broek op Langedijk kern, gemeente Dijk en Waard, provincie Noord-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 135 m² is deze woning groter dan 67% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 134 m²) en het bouwjaar 2017 ligt rond het postcodegemiddelde (2014).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
135 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 388.000
Leefscore
35/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Broek op Langedijk kern. De buurt telt ongeveer 2.220 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 131 m².Mediaan bouwjaar: 2014.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,1 km
  • Treinstation2,1 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts1,2 km

Samenvatting van dit adres

Westeinde 33 in Broek op Langedijk is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 135 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2017, mediaan in hetzelfde postcodegebied 131 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Broek op Langedijk kern, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,1 km, treinstation 2,1 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 388.000, leefscore 35/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 388.000
Leefscore 35/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,1 km
Woningmix 72% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 51 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
135 m²
Woonoppervlakte
📅
2017
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1721 PZ
Postcode
🏛
Broek op Langedijk
Woonplaats
📍
52.6769, 4.8026
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
3,130 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
810 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€153/mnd
€1836/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

35% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
41
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
59
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
39
📈 Investering
29

🏠 Locatiescores

🚲
79
Goed
Fiets
🚶
30
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
59
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
29
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 388.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatWesteinde
Huisnummer33
Postcode1721 PZ
WoonplaatsBroek op Langedijk
GemeenteDijk en Waard
ProvincieNoord-Holland
BuurtBroek op Langedijk kern
WijkBroek op Langedijk
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2017
Oppervlakte135 m²
BAG ID416010000245622

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2017
Woonoppervlakte135 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2017) en de leeftijd (9 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (9 jaar). Focus op routineonderhoud.

€162
Reserve/mnd
€1948
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2017 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€540
elke 7 jaar • €77/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€675
elke 10 jaar • €68/jr
Aandacht
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1080
elke 25 jaar • €43/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 153/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2017.
  • Gebruik de oppervlakte van 135 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3130 kWh.
  • Gasverbruik: 810 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBroek op Langedijk kern
WijkBroek op Langedijk
GemeenteDijk en Waard
BuurtcodeBU19800401
Inwoners2,220
Huishoudens975
Gem. WOZ-waarde€388,000
Koopwoningen72.0%
Bevolkingsdichtheid3,948 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Westeinde 33

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Broek op Langedijk kern
Broek op Langedijk
Inwoners & huishoudens
2,220
975 huishoudens
Gem. woningwaarde
€388.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,948 /km²
  • Koopwoningen: 72.0%
  • CBS buurtcode: BU19800401
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.1 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 1.2 km
  • Treinstation: 2.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.1 km
Basisschool0.9 km
Huisarts1.2 km
Treinstation2.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school2.1 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Dijk en Waard is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,948 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt975
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (10) fietspad (5) inrit (3) parkeervlak (1) voetgangersgebied (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1721 PZ)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Westeinde 1 149 m² 2014
Westeinde 2 123 m² 2014
Westeinde 3 131 m² 2014
Westeinde 4 134 m² 2014
Westeinde 5 132 m² 2014
Westeinde 6 128 m² 2014
Westeinde 7 147 m² 2014
Westeinde 8 139 m² 2014
Westeinde 9 123 m² 2014
Westeinde 10 123 m² 2014
Westeinde 11 123 m² 2014
Westeinde 12 129 m² 2014
Westeinde 13 131 m² 2014
Westeinde 14 135 m² 2014
Westeinde 15 158 m² 2014

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID416010000245622
GemeenteDijk en Waard
Coördinaten (WGS84)52.67694° N, 4.80258° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbroek op langedijk.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Westeinde 33. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken