Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Vink 7, 1191 TL Ouderkerk aan de Amstel

BAG ID: 437010000003112 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1997102 m²
102 m²
Woonoppervlakte
1997
Bouwjaar
1191 TL
Postcode

In Ouderkerk aan de Amstel vindt u Vink 7, een pand uit de jaren 70-90 uit 1997. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 102 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Ouderkerk aan de Amstel, binnen gemeente Ouder-Amstel in Noord-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 102 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 102 m²) en het bouwjaar 1997 ligt rond het postcodegemiddelde (1997).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
102 m2
Energielabel
A
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 609.000
Leefscore
41/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Ouderkerk aan de Amstel. De buurt telt ongeveer 8.245 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 102 m².Mediaan bouwjaar: 1997.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt700 m
  • Treinstation4,2 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts1,0 km

Samenvatting van dit adres

Vink 7 in Ouderkerk aan de Amstel is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 102 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1997, mediaan in hetzelfde postcodegebied 102 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Ouderkerk aan de Amstel, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 700 m, treinstation 4,2 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 609.000, leefscore 41/100 (beperkt), energielabel A. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 609.000
Leefscore 41/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 700 m
Woningmix 63% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Laagveengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
102 m²
Woonoppervlakte
📅
1997
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1191 TL
Postcode
🏛
Ouderkerk aan de Amstel
Woonplaats
📍
52.2917, 4.9104
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
2,536 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
918 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€152/mnd
€1827/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A
Energielabel

🌟 Life Score

41% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
60
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
64
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
46
📈 Investering
32

🏠 Locatiescores

🚲
41
Beperkt
Fiets
🚶
41
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
64
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
69
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
32
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 609.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatVink
Huisnummer7
Postcode1191 TL
WoonplaatsOuderkerk aan de Amstel
GemeenteOuder-Amstel
ProvincieNoord-Holland
BuurtOuderkerk aan de Amstel
WijkWijk 00
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1997
Oppervlakte102 m²
BAG ID437010000003112

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1997
Woonoppervlakte102 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-80/90 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1997) en de leeftijd (29 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 29 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€191
Reserve/mnd
€2293
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1997 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Aandacht
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Aandacht
Buitenschilderwerk
€408
elke 7 jaar • €58/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€510
elke 10 jaar • €51/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€816
elke 25 jaar • €33/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A
Indicatieve energiekosten
EUR 152/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1997.
  • Gebruik de oppervlakte van 102 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2536 kWh.
  • Gasverbruik: 918 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoLaagveengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1061 Ouder-Amstel E 251.0 m²
1069 Ouder-Amstel E 376.0 m²
1070 Ouder-Amstel E 380.0 m²
1071 Ouder-Amstel E 380.0 m²
1072 Ouder-Amstel E 376.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (1)
Toon beperkingen
Type Datum
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtOuderkerk aan de Amstel
WijkWijk 00
GemeenteOuder-Amstel
BuurtcodeBU04370000
Inwoners8,245
Huishoudens3,445
Gem. WOZ-waarde€609,000
Koopwoningen63.0%
Bevolkingsdichtheid4,007 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Vink 7

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Ouderkerk aan de Amstel
Wijk 00
Inwoners & huishoudens
8,245
3,445 huishoudens
Gem. woningwaarde
€609.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,007 /km²
  • Koopwoningen: 63.0%
  • CBS buurtcode: BU04370000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.7 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 1.0 km
  • Treinstation: 4.2 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.7 km
Basisschool0.6 km
Huisarts1.0 km
Treinstation4.2 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km3
Middelbare school3.3 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Ouder-Amstel is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,007 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt3,445
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

74
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
3.3 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Botshol
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
3.32 km
afstand
🌳
Markermeer & IJmeer
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.41 km
afstand
🌳
Oostelijke Vechtplassen
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
10.23 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (7) voetpad (7) parkeervlak (6)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt

  • 1191 VE Ouderkerk aan de Amstel
    172 m²
  • 1191 VH Ouderkerk aan de Amstel
    106 m²
  • 1191 VE Ouderkerk aan de Amstel
    160 m²
  • 1191 VH Ouderkerk aan de Amstel
    95 m²
  • 1191 VE Ouderkerk aan de Amstel
    126 m²
  • 1191 VE Ouderkerk aan de Amstel
    126 m²
  • 1191 VH Ouderkerk aan de Amstel
    126 m²
  • 1191 VE Ouderkerk aan de Amstel
    127 m²

📈 Vergelijkbare adressen (1191 TL)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Vink 1 102 m² 1997
Vink 2 102 m² 1997
Vink 3 102 m² 1997
Vink 4 102 m² 1997
Vink 5 102 m² 1997
Vink 6 102 m² 1997
Vink 8 102 m² 1997
Vink 9 102 m² 1997
Vink 10 102 m² 1997
Vink 11 102 m² 1997
Vink 12 102 m² 1997
Vink 13 102 m² 1997
Vink 14 102 m² 1997
Vink 15 102 m² 1997
Vink 16 102 m² 1997

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID437010000003112
GemeenteOuder-Amstel
Coördinaten (WGS84)52.29166° N, 4.91036° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanouderkerk aan de amstel.nl

🏡 Buurtinformatie in Ouderkerk aan de Amstel

8,245
Inwoners
3,445
Huishoudens
2.4
Gem. huishoudgrootte
3,504
Woningvoorraad
€609.000
Gem. woningwaarde Ouderkerk aan de Amstel
63%
Koopwoningen
4,007
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Vink 7. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken