Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Brederode 5, 1187 DN Amstelveen

BAG ID: 362010002188957 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2008132 m²
132 m²
Woonoppervlakte
2008
Bouwjaar
1187 DN
Postcode

Brederode 5 in Amstelveen: een karakteristiek eigentijdse woning uit 2008. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 132 m². Gelegen in Kastelenbuurt, gemeente Amstelveen (Noord-Holland). Het energielabel is A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 132 m² is deze woning kleiner dan 87% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 144 m²) en het bouwjaar 2008 ligt rond het postcodegemiddelde (2008).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
132 m2
Energielabel
A+++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 693.000
Leefscore
32/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Kastelenbuurt. De buurt telt ongeveer 3.085 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 132 m².Mediaan bouwjaar: 2008.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt900 m
  • Treinstation10,1 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts1,8 km

Samenvatting van dit adres

Brederode 5 in Amstelveen is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 132 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2008, mediaan in hetzelfde postcodegebied 132 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Kastelenbuurt, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 900 m, treinstation 10,1 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 693.000, leefscore 32/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 693.000
Leefscore 32/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 900 m
Woningmix 65% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
132 m²
Woonoppervlakte
📅
2008
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1187 DN
Postcode
🏛
Amstelveen
Woonplaats
📍
52.2760, 4.8192
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
53 dB
Geluidsniveau
💡
3,076 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
792 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€150/mnd
€1799/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

32% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
54
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
41
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
21
📈 Investering
39

🏠 Locatiescores

🚲
61
Matig
Fiets
🚶
24
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
41
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
68
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
39
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 693.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatBrederode
Huisnummer5
Postcode1187 DN
WoonplaatsAmstelveen
GemeenteAmstelveen
ProvincieNoord-Holland
BuurtKastelenbuurt
WijkWestwijk Zuid
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2008
Oppervlakte132 m²
BAG ID362010002188957

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2008
Woonoppervlakte132 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2008) en de leeftijd (18 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€190
Reserve/mnd
€2280
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2008 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Aandacht
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€528
elke 7 jaar • €75/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€660
elke 10 jaar • €66/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1056
elke 25 jaar • €42/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++
Indicatieve energiekosten
EUR 150/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2008.
  • Gebruik de oppervlakte van 132 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3076 kWh.
  • Gasverbruik: 792 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 20-40 %
Voor 197028.07017543859649%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
6769 Amstelveen O 775.0 m²
7932 Amstelveen O 233.0 m²
7933 Amstelveen O 2012.0 m²
8001 Amstelveen O 145.0 m²
8002 Amstelveen O 145.0 m²
Grenskwaliteit: D (15) C (4) B (1)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtKastelenbuurt
WijkWestwijk Zuid
GemeenteAmstelveen
BuurtcodeBU03621201
Inwoners3,085
Huishoudens1,100
Gem. WOZ-waarde€693,000
Koopwoningen65.0%
Bevolkingsdichtheid7,254 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Brederode 5

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Kastelenbuurt
Westwijk Zuid
Inwoners & huishoudens
3,085
1,100 huishoudens
Gem. woningwaarde
€693.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 7,254 /km²
  • Koopwoningen: 65.0%
  • CBS buurtcode: BU03621201
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.9 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 1.8 km
  • Treinstation: 10.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.9 km
Basisschool0.5 km
Huisarts1.8 km
Treinstation10.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school3.5 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Amstelveen
1e auto / jaar
€40
2e auto / jaar
€40
Bezoekers €0.25/uur bezoekersregeling
Betaald parkeren sinds 2025; uitrol t/m 2030.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid7,254 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,100
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

53
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.7 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Botshol
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.67 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (9) voetpad (5) fietspad (2) inrit (1) parkeervlak (1) rijbaan regionale weg (1) voetgangersgebied (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1187 DN)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Brederode 1 160 m² 2008
Brederode 2 124 m² 2008
Brederode 3 132 m² 2008
Brederode 4 132 m² 2008
Brederode 6 132 m² 2008
Brederode 7 133 m² 2008
Brederode 8 132 m² 2008
Brederode 9 205 m² 2008
Brederode 10 196 m² 2008
Brederode 11 132 m² 2008
Brederode 12 132 m² 2008
Brederode 13 132 m² 2008
Brederode 14 132 m² 2008
Brederode 15 124 m² 2008
Brederode 16 165 m² 2008

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID362010002188957
GemeenteAmstelveen
Coördinaten (WGS84)52.27600° N, 4.81924° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanamstelveen.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Amstelveen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Brederode 5. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken