Skip to content
Logo WoningSearch.nl

Grensstraat 142, 1091 SZ Amsterdam

BAG ID: 363010012104986 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 201778 m²
78 m²
Woonoppervlakte
2017
Bouwjaar
1091 SZ
Postcode

Aan de Grensstraat in Amsterdam ligt dit eigentijdse woning uit 2017. De woonoppervlakte bedraagt 78 m². Het adres ligt in de wijk Weesperzijde-Midden/Zuid, gemeente Amsterdam, provincie Noord-Holland. Het energielabel is A.

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
78 m²
Woonoppervlakte
📅
2017
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
1091 SZ
Postcode
🏛
Amsterdam
Woonplaats
📍
52.3543, 4.9115
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde Estimated market value
Laden...
Gemeentelijke belastingen Municipal taxes
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
2,104 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
468 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€95/mnd
€1134/jaar

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...