Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Westervoort / Westervoort / Emmerik

Emmerik, Westervoort

Westervoort · 6931HA, 6931HB, 6931HC

Adressen: 42 Bouwjaren: 1955–1982 Gem. opp.: 279.6m² Buurt: Westervoort
42
Adressen
~63
Inwoners
279.6m²
Gem. opp.
1955–1982
Bouwjaren
~27
Huishoudens

Over Emmerik in Westervoort

Emmerik is een straat in Westervoort, Nederland. Er zijn 42 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 279.6 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1955 en 1982. Postcodes in deze straat: 6931HA, 6931HB, 6931HC. Er wonen naar schatting 63 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Westervoort.

Bouwperioden
1945-1959
5
1970-1979
25
1980-1989
12
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

41 /100
41 Matig
👥 27
Sociaal Leven
🎓 60
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 50
Groen
🩺 55
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
1
A
1
B
5
C
13

De meeste gebouwen (25) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (13 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
16%
15–25
10%
25–45
23%
45–65
26%
65+
25%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (26%), gevolgd door 65+ (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
42 objecten totaal
Woonfunctie 40 95.2%
Overige 1 2.4%
Bijeenkomstfunctie 1 2.4%
Woningtypes
Eengezinswoning
40
95.2%
Overig
2
4.8%
🏡

Buurtinformatie — Westervoort

6,135
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,710
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
2,901
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€347.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
66%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€347.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
31.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
66%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

80%
13%
Nederlands (80%)
Westers (7%)
Niet-westers (13%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
66%
34%
Koop (66%)
Huur (34%)
Woningtype
83%
17%
Eengezins (83%)
Meergezins (17%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (42)

42 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Emmerik 1t 6931HC 6 m² 1957 Westervoort
Emmerik 2 6931HA 155 m² 1955 Westervoort
Emmerik 4 6931HA 121 m² 1955 Westervoort
Emmerik 5 6931HC 5253 m² 1974 A++ Westervoort
Emmerik 6 6931HA 110 m² 1955 C Westervoort
Emmerik 8 6931HA 156 m² 1955 B Westervoort
Emmerik 12 6931HA 157 m² 1979 Westervoort
Emmerik 14 6931HA 165 m² 1979 B Westervoort
Emmerik 16 6931HA 157 m² 1979 Westervoort
Emmerik 18 6931HA 188 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 20 6931HA 169 m² 1979 Westervoort
Emmerik 22 6931HA 158 m² 1979 Westervoort
Emmerik 24 6931HA 160 m² 1979 Westervoort
Emmerik 26 6931HA 162 m² 1979 Westervoort
Emmerik 28 6931HA 183 m² 1979 B Westervoort
Emmerik 30 6931HA 169 m² 1979 Westervoort
Emmerik 32 6931HA 169 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 34 6931HA 309 m² 1979 A Westervoort
Emmerik 36 6931HA 239 m² 1979 Westervoort
Emmerik 38 6931HA 305 m² 1979 B Westervoort
Emmerik 40 6931HA 170 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 42 6931HA 129 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 44 6931HA 137 m² 1979 Westervoort
Emmerik 46 6931HA 196 m² 1979 Westervoort
Emmerik 48 6931HA 140 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 50 6931HA 180 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 52 6931HB 159 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 54 6931HB 162 m² 1979 C Westervoort
Emmerik 56 6931HB 153 m² 1979 Westervoort
Emmerik 58 6931HB 151 m² 1979 Westervoort
Emmerik 60 6931HB 125 m² 1982 B Westervoort
Emmerik 62 6931HB 125 m² 1982 C Westervoort
Emmerik 64 6931HB 145 m² 1982 Westervoort
Emmerik 66 6931HB 127 m² 1982 Westervoort
Emmerik 68 6931HB 130 m² 1982 Westervoort
Emmerik 70 6931HB 145 m² 1982 C Westervoort
Emmerik 72 6931HB 142 m² 1982 Westervoort
Emmerik 74 6931HB 138 m² 1982 C Westervoort
Emmerik 76 6931HB 171 m² 1982 Westervoort
Emmerik 78 6931HB 141 m² 1982 Westervoort
Emmerik 80 6931HB 127 m² 1982 C Westervoort
Emmerik 82 6931HB 161 m² 1982 Westervoort

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Emmerik

Hoeveel adressen heeft de Emmerik?

De Emmerik in Westervoort heeft 42 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 82. De gemiddelde woonoppervlakte is 279.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1955 en 1982. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Emmerik?

De energielabels in de Emmerik in Westervoort variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Emmerik bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Emmerik?

De Emmerik ligt in Westervoort. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Emmerik?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Emmerik bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Westervoort variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Emmerik?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.