Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Venray / Smakterheide / Zandbleek

Zandbleek, Venray

Venray · 5804AZ

Adressen: 27 Bouwjaren: 1985–1990 Gem. opp.: 151.7m² Buurt: Smakterheide
27
Adressen
~40
Inwoners
151.7m²
Gem. opp.
1985–1990
Bouwjaren
~17
Huishoudens

Over Zandbleek in Venray

Zandbleek is een straat in Venray, Nederland. Er zijn 27 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 151.7 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1985 en 1990. Postcodes in deze straat: 5804AZ. Er wonen naar schatting 40 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Smakterheide.

Bouwperioden
1980-1989
22
1990-1999
5
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

32 /100
32 Matig
👥 18
Sociaal Leven
🎓 30
Onderwijs
🚌 4
Transport
🌳 80
Groen
🩺 25
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A
4
B
4
C
4

De meeste gebouwen (22) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is A (4 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
14%
15–25
9%
25–45
20%
45–65
31%
65+
26%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (31%), gevolgd door 65+ (26%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
27
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
27
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Smakterheide

1,040
Inwoners
in deze CBS-buurt
450
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
347
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€379.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
67%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€379.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
46.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
67%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

85%
8%
Nederlands (85%)
Westers (8%)
Niet-westers (7%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
67%
33%
Koop (67%)
Huur (33%)
Woningtype
90%
Eengezins (90%)
Meergezins (10%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (27)

27 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Zandbleek 2 5804AZ 126 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 4 5804AZ 148 m² 1985 A Smakterheide
Zandbleek 6 5804AZ 146 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 8 5804AZ 134 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 10 5804AZ 151 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 12 5804AZ 150 m² 1985 A Smakterheide
Zandbleek 14 5804AZ 143 m² 1985 B Smakterheide
Zandbleek 16 5804AZ 147 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 18 5804AZ 158 m² 1985 B Smakterheide
Zandbleek 20 5804AZ 148 m² 1985 Smakterheide
Zandbleek 22A 5804AZ 135 m² 1989 C Smakterheide
Zandbleek 22 5804AZ 134 m² 1989 C Smakterheide
Zandbleek 24 5804AZ 147 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 26 5804AZ 126 m² 1989 C Smakterheide
Zandbleek 28 5804AZ 149 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 30 5804AZ 151 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 32 5804AZ 156 m² 1989 A Smakterheide
Zandbleek 34 5804AZ 157 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 36 5804AZ 201 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 38 5804AZ 249 m² 1989 Smakterheide
Zandbleek 40 5804AZ 128 m² 1990 Smakterheide
Zandbleek 42 5804AZ 115 m² 1989 B Smakterheide
Zandbleek 44 5804AZ 190 m² 1990 Smakterheide
Zandbleek 46 5804AZ 168 m² 1990 C Smakterheide
Zandbleek 48 5804AZ 172 m² 1990 Smakterheide
Zandbleek 50 5804AZ 124 m² 1990 B Smakterheide
Zandbleek 52 5804AZ 143 m² 1988 A Smakterheide

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Zandbleek

Hoeveel adressen heeft de Zandbleek?

De Zandbleek in Venray heeft 27 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 52. De gemiddelde woonoppervlakte is 151.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1985 en 1990. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Zandbleek?

De energielabels in de Zandbleek in Venray variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Zandbleek bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Zandbleek?

De Zandbleek ligt in Venray. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Zandbleek?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Zandbleek bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Venray variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Zandbleek?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.