Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Roden / Roden West / Stobbenven

Stobbenven, Roden

Roden · 9302EN, 9302EP

Adressen: 33 Bouwjaren: 1993–1994 Gem. opp.: 120.0m² Buurt: Roden West
33
Adressen
~49
Inwoners
120.0m²
Gem. opp.
1993–1994
Bouwjaren
~21
Huishoudens

Over Stobbenven in Roden

Stobbenven is een straat in Roden, Nederland. Er zijn 33 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 120.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1993 en 1994. Postcodes in deze straat: 9302EN, 9302EP. Er wonen naar schatting 49 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Roden West.

Bouwperioden
1990-1999
33
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

45 /100
45 Redelijk
👥 36
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
1
A
5
B
12

De meeste gebouwen (33) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (12 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
16%
15–25
11%
25–45
21%
45–65
30%
65+
22%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (30%), gevolgd door 65+ (22%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
32
97.0%
Gezondheidszorgfunctie
1
3.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
32
97.0%
Overig
1
3.0%
🏡

Buurtinformatie — Roden West

6,970
Inwoners
in deze CBS-buurt
3,035
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
3,244
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€348.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
72%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€348.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
16.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
72%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

89%
Nederlands (89%)
Westers (4%)
Niet-westers (7%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
72%
28%
Koop (72%)
Huur (28%)
Woningtype
94%
Eengezins (94%)
Meergezins (6%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (33)

33 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Stobbenven 1 9302EN 138 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 2 9302EP 140 m² 1994 Roden West
Stobbenven 3 9302EN 100 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 4 9302EP 159 m² 1994 Roden West
Stobbenven 5 9302EN 100 m² 1993 A Roden West
Stobbenven 6 9302EP 154 m² 1994 B Roden West
Stobbenven 7 9302EN 100 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 8 9302EP 129 m² 1994 Roden West
Stobbenven 9 9302EN 122 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 10 9302EP 135 m² 1993 Roden West
Stobbenven 11 9302EN 100 m² 1993 Roden West
Stobbenven 12 9302EP 135 m² 1994 B Roden West
Stobbenven 13 9302EN 100 m² 1993 A Roden West
Stobbenven 14 9302EP 131 m² 1994 A Roden West
Stobbenven 15 9302EN 106 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 16 9302EP 127 m² 1994 Roden West
Stobbenven 17 9302EN 119 m² 1993 A+ Roden West
Stobbenven 19 9302EN 136 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 21 9302EN 127 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 23 9302EN 104 m² 1993 A Roden West
Stobbenven 25 9302EN 104 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 27 9302EN 135 m² 1993 Roden West
Stobbenven 29A 9302EN 18 m² 1993 Roden West
Stobbenven 29 9302EN 132 m² 1993 Roden West
Stobbenven 31 9302EN 150 m² 1993 Roden West
Stobbenven 33 9302EN 123 m² 1993 Roden West
Stobbenven 35 9302EN 131 m² 1993 A Roden West
Stobbenven 37 9302EN 117 m² 1993 Roden West
Stobbenven 39 9302EN 135 m² 1993 Roden West
Stobbenven 41 9302EN 100 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 43 9302EN 135 m² 1993 B Roden West
Stobbenven 45 9302EN 100 m² 1993 Roden West
Stobbenven 47 9302EN 117 m² 1993 Roden West

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Stobbenven

Hoeveel adressen heeft de Stobbenven?

De Stobbenven in Roden heeft 33 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 47. De gemiddelde woonoppervlakte is 120.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1993 en 1994. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Stobbenven?

De energielabels in de Stobbenven in Roden variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Stobbenven bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Stobbenven?

De Stobbenven ligt in Roden. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Stobbenven?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Stobbenven bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Roden variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Stobbenven?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.