Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Pannerden / Pannerden / de Bongerd

de Bongerd, Pannerden

Pannerden · 6911CD, 6911CE

Adressen: 28 Bouwjaren: 1996–2001 Gem. opp.: 173.3m² Gem. WOZ: €619.000 Buurt: Pannerden
28
Adressen
~42
Inwoners
173.3m²
Gem. opp.
€619.000
Gem. WOZ (2025)
1996–2001
Bouwjaren
~18
Huishoudens

Over de Bongerd in Pannerden

de Bongerd is een straat in Pannerden, Nederland. Er zijn 28 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.3 m². De gemiddelde woningwaarde is €619.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1996 en 2001. Postcodes in deze straat: 6911CD, 6911CE. Er wonen naar schatting 42 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Pannerden.

Bouwperioden
1990-1999
27
2000-2009
1
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

45 /100
45 Redelijk
👥 31
Sociaal Leven
🎓 60
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 50
Groen
🩺 55
Gezondheid
📈 70
Investering
Energielabels
A+
1
A
11
B
4
C
2

De meeste gebouwen (27) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is A (11 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
14%
15–25
11%
25–45
21%
45–65
29%
65+
25%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 65+ (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
28
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
28
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Pannerden

2,170
Inwoners
in deze CBS-buurt
920
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
2,021
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€308.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
66%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€308.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
14.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
66%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

88%
8%
Nederlands (88%)
Westers (8%)
Niet-westers (4%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
66%
34%
Koop (66%)
Huur (34%)
Woningtype
88%
12%
Eengezins (88%)
Meergezins (12%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (28)

28 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
de Bongerd 1 6911CD 154 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 2 6911CE 195 m² 1999 A Pannerden
de Bongerd 3 6911CD 147 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 4 6911CE 142 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 5 6911CD 176 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 6 6911CE 164 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 7 6911CD 145 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 8 6911CE 169 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 9 6911CD 140 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 10 6911CE 181 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 11 6911CD 168 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 13 6911CD 165 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 15 6911CD 184 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 17 6911CD 160 m² 1997 A+ Pannerden
de Bongerd 19 6911CD 185 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 21 6911CD 185 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 23 6911CD 153 m² 1997 B Pannerden
de Bongerd 25 6911CD 175 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 27 6911CD 217 m² 1999 B Pannerden
de Bongerd 29 6911CD 220 m² 1997 C Pannerden
de Bongerd 31 6911CD 176 m² 1996 B Pannerden
de Bongerd 33 6911CD 160 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 35 6911CD 203 m² 1997 B Pannerden
de Bongerd 37 6911CD 194 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 39 6911CD 171 m² 1997 C Pannerden
de Bongerd 41 6911CD 164 m² 1997 A Pannerden
de Bongerd 43 6911CD 165 m² 1997 Pannerden
de Bongerd 45 6911CD 194 m² 2001 A Pannerden

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de de Bongerd

Hoeveel adressen heeft de de Bongerd?

De de Bongerd in Pannerden heeft 28 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 45. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1996 en 2001. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de de Bongerd?

De energielabels in de de Bongerd in Pannerden variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de de Bongerd bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de de Bongerd?

De de Bongerd ligt in Pannerden. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de de Bongerd?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de de Bongerd bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Pannerden variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de de Bongerd?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.