Vuurbaak, Maassluis
Maassluis · 3144DP
Over Vuurbaak in Maassluis
Vuurbaak is een straat in Maassluis, Nederland. Er zijn 44 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 124.5 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2008 en 2017. Postcodes in deze straat: 3144DP. Er wonen naar schatting 66 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Het Balkon.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (26) zijn gebouwd in de periode 2010+.
Het meest voorkomende energielabel is A (28 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Het Balkon
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (44)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Vuurbaak 1 | 3144DP | 148 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 2 | 3144DP | 102 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 3 | 3144DP | 146 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 4 | 3144DP | 98 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 5 | 3144DP | 139 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 6 | 3144DP | 97 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 7 | 3144DP | 145 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 8 | 3144DP | 99 m² | 2011 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 9 | 3144DP | 145 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 10 | 3144DP | 99 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 11 | 3144DP | 137 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 12 | 3144DP | 87 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 13 | 3144DP | 146 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 14 | 3144DP | 100 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 15 | 3144DP | 154 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 16 | 3144DP | 89 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 17 | 3144DP | 156 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 18 | 3144DP | 96 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 19 | 3144DP | 137 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 20 | 3144DP | 100 m² | 2011 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 21 | 3144DP | 137 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 22 | 3144DP | 88 m² | 2011 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 23 | 3144DP | 155 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 24 | 3144DP | 99 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 25 | 3144DP | 155 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 26 | 3144DP | 96 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 27 | 3144DP | 137 m² | 2008 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 28 | 3144DP | 97 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 29 | 3144DP | 154 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 30 | 3144DP | 97 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 31 | 3144DP | 137 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 32 | 3144DP | 87 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 33 | 3144DP | 146 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 34 | 3144DP | 99 m² | 2011 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 35 | 3144DP | 157 m² | 2008 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 36 | 3144DP | 88 m² | 2011 | — | Het Balkon |
| Vuurbaak 38 | 3144DP | 128 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 40 | 3144DP | 141 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 42 | 3144DP | 147 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 44 | 3144DP | 149 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 46 | 3144DP | 139 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 48 | 3144DP | 142 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 50 | 3144DP | 142 m² | 2017 | A | Het Balkon |
| Vuurbaak 52 | 3144DP | 142 m² | 2017 | A | Het Balkon |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Vuurbaak
Hoeveel adressen heeft de Vuurbaak?
De Vuurbaak in Maassluis heeft 44 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 52. De gemiddelde woonoppervlakte is 124.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2008 en 2017. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Vuurbaak?
De energielabels in de Vuurbaak in Maassluis variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Vuurbaak bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Vuurbaak?
De Vuurbaak ligt in Maassluis. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Vuurbaak?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Vuurbaak bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Maassluis variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Vuurbaak?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
