Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Houten / Slagen / Muntslag

Muntslag, Houten

Houten · 3991WS, 3991WT, 3991WV

Adressen: 60 Bouwjaren: 1990–1990 Gem. opp.: 132.7m² Buurt: Slagen
60
Adressen
~90
Inwoners
132.7m²
Gem. opp.
1990–1990
Bouwjaren
~39
Huishoudens

Over Muntslag in Houten

Muntslag is een straat in Houten, Nederland. Er zijn 60 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 132.7 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1990 en 1990. Postcodes in deze straat: 3991WS, 3991WT, 3991WV. Er wonen naar schatting 90 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Slagen.

Bouwperioden
1990-1999
60
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

47 /100
47 Redelijk
👥 39
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 25
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
1
A
8
B
13
C
12

De meeste gebouwen (60) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (13 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
101%
verdeling
0–15
19%
15–25
10%
25–45
22%
45–65
29%
65+
21%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 25–45 (22%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
60
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
59
98.3%
Appartement
1
1.7%
🏡

Buurtinformatie — Slagen

1,735
Inwoners
in deze CBS-buurt
700
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.5
Gem. grootte
personen per huishouden
6,077
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€475.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
62%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€475.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
23.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
62%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

82%
13%
Nederlands (82%)
Westers (5%)
Niet-westers (13%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
62%
38%
Koop (62%)
Huur (38%)
Woningtype
83%
17%
Eengezins (83%)
Meergezins (17%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (60)

60 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Muntslag 1 3991WS 126 m² 1990 B Slagen
Muntslag 2 3991WS 134 m² 1990 Slagen
Muntslag 3 3991WS 134 m² 1990 C Slagen
Muntslag 4 3991WS 134 m² 1990 A Slagen
Muntslag 5 3991WS 132 m² 1990 A Slagen
Muntslag 6 3991WS 132 m² 1990 C Slagen
Muntslag 7 3991WS 132 m² 1990 C Slagen
Muntslag 8 3991WS 134 m² 1990 Slagen
Muntslag 9 3991WS 132 m² 1990 Slagen
Muntslag 10 3991WS 134 m² 1990 Slagen
Muntslag 11 3991WS 132 m² 1990 A Slagen
Muntslag 12 3991WS 132 m² 1990 Slagen
Muntslag 13 3991WS 140 m² 1990 Slagen
Muntslag 14 3991WS 126 m² 1990 B Slagen
Muntslag 15 3991WS 135 m² 1990 A+ Slagen
Muntslag 16 3991WS 135 m² 1990 Slagen
Muntslag 17 3991WS 147 m² 1990 B Slagen
Muntslag 18 3991WS 147 m² 1990 Slagen
Muntslag 19 3991WS 147 m² 1990 B Slagen
Muntslag 20 3991WS 149 m² 1990 Slagen
Muntslag 21 3991WS 147 m² 1990 Slagen
Muntslag 22 3991WT 147 m² 1990 A Slagen
Muntslag 23 3991WT 147 m² 1990 C Slagen
Muntslag 24 3991WT 149 m² 1990 A Slagen
Muntslag 25 3991WT 149 m² 1990 C Slagen
Muntslag 26 3991WT 147 m² 1990 A Slagen
Muntslag 27 3991WT 133 m² 1990 C Slagen
Muntslag 28 3991WT 133 m² 1990 B Slagen
Muntslag 29 3991WT 125 m² 1990 Slagen
Muntslag 30 3991WT 123 m² 1990 C Slagen
Muntslag 31 3991WT 129 m² 1990 Slagen
Muntslag 32 3991WT 148 m² 1990 Slagen
Muntslag 33 3991WT 137 m² 1990 Slagen
Muntslag 34 3991WT 140 m² 1990 Slagen
Muntslag 35 3991WT 121 m² 1990 C Slagen
Muntslag 36 3991WT 130 m² 1990 Slagen
Muntslag 37 3991WT 140 m² 1990 C Slagen
Muntslag 38 3991WT 123 m² 1990 Slagen
Muntslag 39 3991WT 129 m² 1990 C Slagen
Muntslag 40 3991WT 143 m² 1990 Slagen
Muntslag 41 3991WT 123 m² 1990 Slagen
Muntslag 42 3991WT 123 m² 1990 C Slagen
Muntslag 43 3991WT 134 m² 1990 A Slagen
Muntslag 44 3991WV 95 m² 1990 B Slagen
Muntslag 45 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 46 3991WV 117 m² 1990 C Slagen
Muntslag 47 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 48 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 49 3991WV 119 m² 1990 A Slagen
Muntslag 50 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 51 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 52 3991WV 117 m² 1990 B Slagen
Muntslag 53 3991WV 132 m² 1990 Slagen
Muntslag 54 3991WV 138 m² 1990 Slagen
Muntslag 55 3991WV 138 m² 1990 Slagen
Muntslag 56 3991WV 138 m² 1990 Slagen
Muntslag 57 3991WV 145 m² 1990 Slagen
Muntslag 58 3991WV 138 m² 1990 B Slagen
Muntslag 59 3991WV 136 m² 1990 Slagen
Muntslag 60 3991WV 132 m² 1990 Slagen

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Muntslag

Hoeveel adressen heeft de Muntslag?

De Muntslag in Houten heeft 60 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 60. De gemiddelde woonoppervlakte is 132.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 1990. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Muntslag?

De energielabels in de Muntslag in Houten variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Muntslag bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Muntslag?

De Muntslag ligt in Houten. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Muntslag?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Muntslag bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Houten variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Muntslag?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.