Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Eindhoven / Genderbeemd / Zuidewijn

Zuidewijn, Eindhoven

Eindhoven · 5653PP, 5653PR

Adressen: 33 Bouwjaren: 1975–1975 Gem. opp.: 134.0m² Buurt: Genderbeemd
33
Adressen
~49
Inwoners
134.0m²
Gem. opp.
1975–1975
Bouwjaren
~21
Huishoudens

Over Zuidewijn in Eindhoven

Zuidewijn is een straat in Eindhoven, Nederland. Er zijn 33 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1975 en 1975. Postcodes in deze straat: 5653PP, 5653PR. Er wonen naar schatting 49 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Genderbeemd.

Bouwperioden
1970-1979
33
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

41 /100
41 Matig
👥 15
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
1
A
4
B
4
C
2
D
1

De meeste gebouwen (33) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is A (4 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
101%
verdeling
0–15
15%
15–25
10%
25–45
30%
45–65
24%
65+
22%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (30%), gevolgd door 45–65 (24%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 52% man · 48% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
52%
aandeel inwoners
Vrouw
48%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
33
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
33
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Genderbeemd

3,600
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,705
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.1
Gem. grootte
personen per huishouden
3,636
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€373.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
69%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€373.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
69%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

60%
16%
24%
Nederlands (60%)
Westers (16%)
Niet-westers (24%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
69%
31%
Koop (69%)
Huur (31%)
Woningtype
74%
26%
Eengezins (74%)
Meergezins (26%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (33)

33 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Zuidewijn 1 5653PP 195 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 2 5653PR 130 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 3 5653PP 132 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 4 5653PR 133 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 5 5653PP 135 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 6 5653PR 126 m² 1975 A Genderbeemd
Zuidewijn 7 5653PP 133 m² 1975 A Genderbeemd
Zuidewijn 8 5653PR 126 m² 1975 C Genderbeemd
Zuidewijn 9 5653PP 131 m² 1975 B Genderbeemd
Zuidewijn 10 5653PR 126 m² 1975 D Genderbeemd
Zuidewijn 12 5653PR 126 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 14 5653PR 130 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 16 5653PR 129 m² 1975 A+ Genderbeemd
Zuidewijn 18 5653PR 140 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 20 5653PR 135 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 22 5653PR 126 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 24 5653PR 137 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 25 5653PP 147 m² 1975 A Genderbeemd
Zuidewijn 26 5653PR 144 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 27 5653PP 136 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 28 5653PR 131 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 29 5653PP 128 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 30 5653PR 131 m² 1975 B Genderbeemd
Zuidewijn 31 5653PP 126 m² 1975 B Genderbeemd
Zuidewijn 32 5653PR 121 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 33 5653PP 126 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 34 5653PR 132 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 35 5653PP 133 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 36 5653PR 136 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 37 5653PP 127 m² 1975 C Genderbeemd
Zuidewijn 38 5653PR 153 m² 1975 A Genderbeemd
Zuidewijn 39 5653PP 127 m² 1975 Genderbeemd
Zuidewijn 40 5653PR 134 m² 1975 B Genderbeemd

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Zuidewijn

Hoeveel adressen heeft de Zuidewijn?

De Zuidewijn in Eindhoven heeft 33 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 40. De gemiddelde woonoppervlakte is 134.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1975 en 1975. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Zuidewijn?

De energielabels in de Zuidewijn in Eindhoven variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Zuidewijn bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Zuidewijn?

De Zuidewijn ligt in Eindhoven. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Zuidewijn?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Zuidewijn bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Eindhoven variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Zuidewijn?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.