Herlaer, Eindhoven
Over Herlaer in Eindhoven
Herlaer is een straat in Eindhoven, Nederland. Er zijn 53 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 161.2 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1975 en 1999. Postcodes in deze straat: 5653KN, 5653KW, 5653KX, 5653KZ. Er wonen naar schatting 79 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Genderbeemd.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (46) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.
Het meest voorkomende energielabel is C (11 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Genderbeemd
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (53)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Herlaer 1 | 5653KW | 129 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 2 | 5653KZ | 143 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 3 | 5653KW | 129 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 4 | 5653KZ | 143 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 5 | 5653KW | 128 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 6 | 5653KZ | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 7 | 5653KW | 128 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 8 | 5653KZ | 265 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 9 | 5653KW | 127 m² | 1976 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 11 | 5653KW | 174 m² | 1975 | A | Genderbeemd |
| Herlaer 13 | 5653KW | 142 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 15 | 5653KW | 138 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 17 | 5653KW | 131 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 19 | 5653KW | 148 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 21 | 5653KW | 150 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 23 | 5653KW | 136 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 25 | 5653KW | 129 m² | 1975 | A | Genderbeemd |
| Herlaer 27 | 5653KW | 126 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 29 | 5653KW | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 31 | 5653KW | 131 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 33 | 5653KW | 177 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 35 | 5653KW | 176 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 37 | 5653KW | 165 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 39 | 5653KW | 151 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 41 | 5653KW | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 43 | 5653KX | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 45 | 5653KX | 174 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 47 | 5653KX | 138 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 48 | 5653KN | 211 m² | 1980 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 49 | 5653KX | 126 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 50 | 5653KN | 260 m² | 1998 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 51 | 5653KX | 151 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 52 | 5653KN | 236 m² | 1981 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 53 | 5653KX | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 54 | 5653KN | 216 m² | 1980 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 55 | 5653KX | 126 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 56 | 5653KN | 233 m² | 1989 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 57 | 5653KX | 126 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 58 | 5653KN | 200 m² | 1988 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 59 | 5653KX | 126 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 60 | 5653KN | 437 m² | 1999 | A++ | Genderbeemd |
| Herlaer 61 | 5653KX | 151 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 63 | 5653KX | 151 m² | 1975 | B | Genderbeemd |
| Herlaer 65 | 5653KX | 151 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 67 | 5653KX | 148 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 69 | 5653KX | 170 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
| Herlaer 71 | 5653KX | 166 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 73 | 5653KX | 156 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 75 | 5653KX | 157 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 77 | 5653KX | 159 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 79 | 5653KX | 158 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 81 | 5653KX | 163 m² | 1975 | — | Genderbeemd |
| Herlaer 83 | 5653KX | 155 m² | 1975 | C | Genderbeemd |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Herlaer
Hoeveel adressen heeft de Herlaer?
De Herlaer in Eindhoven heeft 53 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 83. De gemiddelde woonoppervlakte is 161.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1975 en 1999. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Herlaer?
De energielabels in de Herlaer in Eindhoven variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Herlaer bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Herlaer?
De Herlaer ligt in Eindhoven. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Herlaer?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Herlaer bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Eindhoven variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Herlaer?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
