Krommeakker, Deventer
Over Krommeakker in Deventer
Krommeakker is een straat in Deventer, Nederland. Er zijn 43 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.5 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1990 en 1992. Postcodes in deze straat: 7421GE, 7421GG. Er wonen naar schatting 64 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Essenerveld.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (43) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.
Het meest voorkomende energielabel is C (8 woningen).
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Essenerveld
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (43)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Krommeakker 1 | 7421GE | 115 m² | 1991 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 2 | 7421GG | 145 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 3 | 7421GE | 117 m² | 1991 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 4 | 7421GG | 145 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 5 | 7421GE | 115 m² | 1991 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 6 | 7421GG | 162 m² | 1990 | A | Essenerveld |
| Krommeakker 7 | 7421GE | 119 m² | 1991 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 8 | 7421GG | 126 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 9 | 7421GE | 115 m² | 1991 | A | Essenerveld |
| Krommeakker 10 | 7421GG | 152 m² | 1990 | A | Essenerveld |
| Krommeakker 11 | 7421GE | 137 m² | 1991 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 12 | 7421GG | 134 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 14 | 7421GG | 168 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 15 | 7421GE | 148 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 16 | 7421GG | 162 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 17 | 7421GE | 157 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 18 | 7421GG | 171 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 19 | 7421GE | 148 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 20 | 7421GG | 150 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 21 | 7421GE | 148 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 22 | 7421GG | 155 m² | 1992 | A | Essenerveld |
| Krommeakker 23 | 7421GE | 158 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 24 | 7421GG | 135 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 25 | 7421GE | 156 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 27 | 7421GE | 159 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 29 | 7421GE | 160 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 31 | 7421GE | 160 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 33 | 7421GE | 159 m² | 1990 | A | Essenerveld |
| Krommeakker 35 | 7421GE | 172 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 37 | 7421GE | 176 m² | 1990 | B | Essenerveld |
| Krommeakker 39 | 7421GE | 148 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 41 | 7421GE | 162 m² | 1990 | B | Essenerveld |
| Krommeakker 43 | 7421GE | 148 m² | 1990 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 45 | 7421GE | 149 m² | 1990 | C | Essenerveld |
| Krommeakker 47 | 7421GE | 118 m² | 1992 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 49 | 7421GE | 100 m² | 1992 | B | Essenerveld |
| Krommeakker 51 | 7421GE | 100 m² | 1992 | B | Essenerveld |
| Krommeakker 53 | 7421GE | 105 m² | 1992 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 55 | 7421GE | 100 m² | 1992 | B | Essenerveld |
| Krommeakker 57 | 7421GE | 100 m² | 1992 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 59 | 7421GE | 111 m² | 1992 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 61 | 7421GE | 121 m² | 1992 | — | Essenerveld |
| Krommeakker 63 | 7421GE | 156 m² | 1992 | — | Essenerveld |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Krommeakker
Hoeveel adressen heeft de Krommeakker?
De Krommeakker in Deventer heeft 43 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 63. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 1992. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Krommeakker?
De energielabels in de Krommeakker in Deventer variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Krommeakker bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Krommeakker?
De Krommeakker ligt in Deventer. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Krommeakker?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Krommeakker bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Deventer variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Krommeakker?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
