Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Burcht 78, 5509 NP Veldhoven

BAG ID: 861010000383502 · Ulusal Adres ve Bina Kaydından adres bilgileri
Residential housingYapım 1997139 m²
139 m²
Yaşam Alanı
1997
Yapım Yılı
5509 NP
Postcode

Veldhoven'de Burcht 78, 1997 yilinda yapilmis bir modern yapi. Yasam alani 139 m²'dir. Adres, Noord-Brabant ilindeki Veldhoven belediyesinin De Polders mahallesindedir. Enerji etiketi B'dir.

Değer ve Maliyet

📌 Key address facts

The key facts available directly from BAG, CBS and address-level data. Heavier charts and maps load after this summary.

Construction year
1997
Living area
139 m2
Energy label
B
Neighborhood WOZ
EUR 523.000
Life score
38/100
Limited

Neighborhood and street

This address is in De Polders. The neighborhood has about 2.685 residents. The same postcode contains 15 other addresses in this comparison.

Median area in this postcode: 175 m².Median build year: 1989.

Nearby amenities

No reliable amenities summary is available in the initial HTML yet.

Address profile

Burcht 78 in Veldhoven is a residential housing with 139 m2 living area, built in 1997, postcode median 175 m2. The build period is classified as modern building, which helps assess maintenance, energy performance and comparable homes.

The location combines De Polders neighborhood, urban neighborhood. Use the street, neighborhood and city links to compare this address with nearby homes.

As an initial value signal, we show neighborhood WOZ around EUR 523.000, life score 38/100 (limited), energy label B. For a buying or selling decision, recent transactions, property condition and legal restrictions remain important.

Energy Label B (known)
Neighborhood WOZ Average EUR 523.000
Life score 38/100 - limited

📈 Temel Bilgiler

🏠
139 m²
Yaşam alanı
📅
1997
Yapım yılı
📑
Residential housing
İşlev
5509 NP
Postcode
🏛
Veldhoven
Şehir
📍
51.4329, 5.4073
Sismik risk
Outside the known Groningen gas-field area.
💡
3,202 kWh
Tahmini kullanım
Elektrik tüketimi
🔥
1,251 m³
Tahmini kullanım
Gaz tüketimi
💰
€202/ay
€2427/year
Tahmini enerji maliyetleri
B
Energy label

🌟 Yaşam Puanı

38% Moderate

Puan bileşenleri

👥 Sosyal yaşam
26
🎓 Eğitim
26
🚌 Ulaşım
22
🌳 Yeşil
85
🪺 Sağlık
26
📈 Yatırım
50

Bu konum için sınırlı yerel veri var; tahmini faktörler mahalle nüfus yoğunluğuna dayanır.

🏠 Konum puanları

80-100 Mükemmel 65-79 İyi 45-64 Orta 0-44 Sınırlı
🚲 Bisiklet: Bisiklet altyapısı (bisiklet yolları, trafiği yavaşlatılmış sokaklar), nüfus yoğunluğu, market/istasyon/okul erişilebilirliği ve gürültü seviyesi.
🚶 Yürünebilirlik: Süpermarket, restoran, okul, doktor, park ve spor sahasına yürüme mesafesi. Kentsel yoğunluk bonusu.
🚌 Toplu taşıma: Tren istasyonu, aktarma noktası ve otoyol girişine mesafe. Kentsel yoğunluk bonusu (daha çok otobüs/tramvay).
🛡 Güvenlik: Mahalledeki 1.000 sakine düşen CBS suç oranlarına dayanır. Daha az suç = daha yüksek puan.
📈 Yatırım: 5 yıllık mahalle değer artışı, belediyenin yıllık fiyat trendi ve 10 yıllık değer kazanımı.

Kaynaklar: CBS, BGT, PDOK, BAG. Puanlar otomatik olarak hesaplanır ve gösterge niteliğindedir.

📈 WOZ Değer Geçmişi (10 Yıl)

Bu adres için yıllık WOZ değer değişikliklerini, yıldan yıla artış veya düşüş dahil takip edin.

WOZ değer geçmişi yükleniyor...

Şehir WOZ trendi yükleniyor...

📈 Satış geçmişi

Initial value signal