Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Merellaan 5, 4306 BL Nieuwerkerk

BAG ID: 1676010000513836 · Ulusal Adres ve Bina Kaydından adres bilgileri
Residential housingYapım 1980208 m²
208 m²
Yaşam Alanı
1980
Yapım Yılı
4306 BL
Postcode

Bu modern yapi, Nieuwerkerk'deki Merellaan 5 adresinde yer almaktadir (1980). Yasam alani 208 m²'dir. Adres, Zeeland ilindeki Schouwen-Duiveland belediyesinin Nieuwerkerk mahallesindedir. Enerji etiketi C'dir.

Değer ve Maliyet

📌 Key address facts

The key facts available directly from BAG, CBS and address-level data. Heavier charts and maps load after this summary.

Construction year
1980
Living area
208 m2
Energy label
C
Neighborhood WOZ
EUR 330.000
Life score
38/100
Limited

Neighborhood and street

This address is in Nieuwerkerk. The neighborhood has about 2.410 residents. The same postcode contains 12 other addresses in this comparison.

Median area in this postcode: 173 m².Median build year: 1986.

Nearby amenities

No reliable amenities summary is available in the initial HTML yet.

Address profile

Merellaan 5 in Nieuwerkerk is a residential housing with 208 m2 living area, built in 1980, postcode median 173 m2. The build period is classified as 1970s/1980s building, which helps assess maintenance, energy performance and comparable homes.

The location combines Nieuwerkerk neighborhood, urban neighborhood. Use the street, neighborhood and city links to compare this address with nearby homes.

As an initial value signal, we show neighborhood WOZ around EUR 330.000, life score 38/100 (limited), energy label C. For a buying or selling decision, recent transactions, property condition and legal restrictions remain important.

Energy Label C (known)
Neighborhood WOZ Average EUR 330.000
Life score 38/100 - limited

📈 Temel Bilgiler

🏠
208 m²
Yaşam alanı
📅
1980
Yapım yılı
📑
Residential housing
İşlev
4306 BL
Postcode
🏛
Nieuwerkerk
Şehir
📍
51.6469, 3.9992
Sismik risk
Outside the known Groningen gas-field area.
💡
4,444 kWh
Tahmini kullanım
Elektrik tüketimi
🔥
1,872 m³
Tahmini kullanım
Gaz tüketimi
💰
€295/ay
€3545/year
Tahmini enerji maliyetleri
C
Energy label

🌟 Yaşam Puanı

38% Moderate

Puan bileşenleri

👥 Sosyal yaşam
26
🎓 Eğitim
26
🚌 Ulaşım
22
🌳 Yeşil
85
🪺 Sağlık
26
📈 Yatırım
50

Bu konum için sınırlı yerel veri var; tahmini faktörler mahalle nüfus yoğunluğuna dayanır.

🏠 Konum puanları

80-100 Mükemmel 65-79 İyi 45-64 Orta 0-44 Sınırlı
🚲 Bisiklet: Bisiklet altyapısı (bisiklet yolları, trafiği yavaşlatılmış sokaklar), nüfus yoğunluğu, market/istasyon/okul erişilebilirliği ve gürültü seviyesi.
🚶 Yürünebilirlik: Süpermarket, restoran, okul, doktor, park ve spor sahasına yürüme mesafesi. Kentsel yoğunluk bonusu.
🚌 Toplu taşıma: Tren istasyonu, aktarma noktası ve otoyol girişine mesafe. Kentsel yoğunluk bonusu (daha çok otobüs/tramvay).
🛡 Güvenlik: Mahalledeki 1.000 sakine düşen CBS suç oranlarına dayanır. Daha az suç = daha yüksek puan.
📈 Yatırım: 5 yıllık mahalle değer artışı, belediyenin yıllık fiyat trendi ve 10 yıllık değer kazanımı.

Kaynaklar: CBS, BGT, PDOK, BAG. Puanlar otomatik olarak hesaplanır ve gösterge niteliğindedir.

📈 WOZ Değer Geçmişi (10 Yıl)

Bu adres için yıllık WOZ değer değişikliklerini, yıldan yıla artış veya düşüş dahil takip edin.

WOZ değer geçmişi yükleniyor...

Şehir WOZ trendi yükleniyor...

📈 Satış geçmişi

Initial value signal