Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Spitter 1, 8447 AZ Heerenveen

BAG ID: 74010000384874 · Address information from the Basic Registry of Addresses and Buildings
Residential housingBuilt 1987126 m²
126 m²
Living area
1987
Built
8447 AZ
Postcode

Bon bini na Spitter 1 — un propiedat moderno na Heerenveen di 1987. E area di biba ta 126 m². E adres ta situa den bario Nijehaske, municipio Heerenveen, provincia Friesland. E label di energia ta C.

Balor & kostonan

📌 Key address facts

The key facts available directly from BAG, CBS and address-level data. Heavier charts and maps load after this summary.

Construction year
1987
Living area
126 m2
Energy label
C
Neighborhood WOZ
EUR 279.000
Life score
45/100
Average

Neighborhood and street

This address is in Nijehaske. The neighborhood has about 3.195 residents. The same postcode contains 15 other addresses in this comparison.

Median area in this postcode: 126 m².Median build year: 1987.

Nearby amenities

  • Supermarket1,6 km
  • Train station1,9 km
  • Primary school500 m
  • Doctor700 m

Address profile

Spitter 1 in Heerenveen is a residential housing with 126 m2 living area, built in 1987, postcode median 126 m2. The build period is classified as 1970s/1980s building, which helps assess maintenance, energy performance and comparable homes.

The location combines Nijehaske neighborhood, urban neighborhood, amenities: supermarket 1,6 km, train station 1,9 km, primary school 500 m. Use the street, neighborhood and city links to compare this address with nearby homes.

As an initial value signal, we show neighborhood WOZ around EUR 279.000, life score 45/100 (average), energy label C. For a buying or selling decision, recent transactions, property condition and legal restrictions remain important.

Energy Label C (known)
Neighborhood WOZ Average EUR 279.000
Life score 45/100 - average
Amenities Supermarket at 1,6 km
Housing mix 55% owner-occupied homes nearby
Foundation RVO: Laagveengebied

📈 Datos klave

🏠
126 m²
Áreya di biba
📅
1987
Aña di konstrukshon
📑
Residential housing
Funshon
8447 AZ
Postcode
🏛
Heerenveen
Stat
📍
52.9644, 5.9087
Risiko sísmiko
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
💡
2,968 kWh
Konsumo kalkulá
Konsumo di elektrisidat
🔥
1,134 m³
Konsumo kalkulá
Konsumo di gas
💰
€185/luna
€2216/year
Kostonan di enerji kalkulá
C
Energy label

🌟 Skor di bida

45% Fair

Komponentenan di skor

👥 Bida sosial
36
🎓 Edukashon
50
🚌 Transporte
80
🌳 Bèrdè
0
🪺 Salú
46
📈 Inverson
50

Tin poko data lokal pa e lugá aki; faktornan estimá ta basá riba densidat di poblashon.

🏠 Skor di lokashon

🚲
60
Moderá
Bais
🚶
22
Limitá
Kana ku pia
🚌
80
Eksoselente
Transporte públiko
🛡
69
Mayoria sigur
Seguridat
📈
No disponibel
Inverson
Kon nos ta kalkulá e skornan?

80-100 Eksitelente 65-79 Bon 45-64 Moderá 0-44 Limitá
🚲 Bais: Infrastruktura di bais (kaminda di bais, kaya trankil), densidat di poblashon, asesibilidat di supermerkado/estashon/skol, i nivel di ruido.
🚶 Kana ku pia: Distansia kanando te na supermerkado, restorant, skol, dòkter, parke i kampo di deporte. Bono di densidat urbano.
🚌 Transporte públiko: Distansia te na estashon di tren, nudo di transbordo i entrada di outopista. Bono di densidat urbano (mas bùs/trem).
🛡 Seguridat: Basá riba sifranan di delincuente di CBS pa kada 1.000 habitante den bario. Ménos krímen = punto mas haltu.
📈 Inverson: Krésimentu di balor di bario pa 5 aña, tendensia di preis anual di munisipio, i apresiashon pa 10 aña.

Fuentenan: CBS, BGT, PDOK, BAG. Puntonan ta kalkulá outomátikamente i ta indikativo.

📈 Historia di balor WOZ (10 aña)

Sigui kambionan anual di balor WOZ pa e adres aki, inkluyendo aumento of disminushon di aña pa aña.

Ta karga historia di WOZ...

Ta karga tendensia WOZ di munisipio...