Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dijkstraat 127, 3904 DC Veenendaal

BAG ID: 345010002053604 · Address information from the Basic Registry of Addresses and Buildings
Residential housingBuilt 2003230 m²
230 m²
Living area
2003
Built
3904 DC
Postcode

Bon bini na Dijkstraat 127 — un cas contemporaneo na Veenendaal di 2003. E area di biba ta 230 m². E adres ta situa den bario Schepenbuurt, municipio Veenendaal, provincia Utrecht. E label di energia ta A.

Balor & kostonan

📌 Key address facts

The key facts available directly from BAG, CBS and address-level data. Heavier charts and maps load after this summary.

Construction year
2003
Living area
230 m2
Energy label
A
Neighborhood WOZ
EUR 439.000
Life score
38/100
Limited

Neighborhood and street

This address is in Schepenbuurt. The neighborhood has about 3.595 residents. The same postcode contains 15 other addresses in this comparison.

Median area in this postcode: 156 m².Median build year: 1940.

Nearby amenities

No reliable amenities summary is available in the initial HTML yet.

Address profile

Dijkstraat 127 in Veenendaal is a residential housing with 230 m2 living area, built in 2003, postcode median 156 m2. The build period is classified as modern building, which helps assess maintenance, energy performance and comparable homes.

The location combines Schepenbuurt neighborhood, very urban neighborhood. Use the street, neighborhood and city links to compare this address with nearby homes.

As an initial value signal, we show neighborhood WOZ around EUR 439.000, life score 38/100 (limited), energy label A. For a buying or selling decision, recent transactions, property condition and legal restrictions remain important.

Energy Label A (known)
Neighborhood WOZ Average EUR 439.000
Life score 38/100 - limited

📈 Datos klave

🏠
230 m²
Áreya di biba
📅
2003
Aña di konstrukshon
📑
Residential housing
Funshon
3904 DC
Postcode
🏛
Veenendaal
Stat
📍
52.0214, 5.5282
Risiko sísmiko
Outside the known Groningen gas-field area.
💡
4,840 kWh
Konsumo kalkulá
Konsumo di elektrisidat
🔥
1,380 m³
Konsumo kalkulá
Konsumo di gas
💰
€250/luna
€3004/year
Kostonan di enerji kalkulá
A
Energy label

🌟 Skor di bida

38% Moderate

Komponentenan di skor

👥 Bida sosial
26
🎓 Edukashon
26
🚌 Transporte
22
🌳 Bèrdè
85
🪺 Salú
26
📈 Inverson
50

Tin poko data lokal pa e lugá aki; faktornan estimá ta basá riba densidat di poblashon.

🏠 Skor di lokashon

80-100 Eksitelente 65-79 Bon 45-64 Moderá 0-44 Limitá
🚲 Bais: Infrastruktura di bais (kaminda di bais, kaya trankil), densidat di poblashon, asesibilidat di supermerkado/estashon/skol, i nivel di ruido.
🚶 Kana ku pia: Distansia kanando te na supermerkado, restorant, skol, dòkter, parke i kampo di deporte. Bono di densidat urbano.
🚌 Transporte públiko: Distansia te na estashon di tren, nudo di transbordo i entrada di outopista. Bono di densidat urbano (mas bùs/trem).
🛡 Seguridat: Basá riba sifranan di delincuente di CBS pa kada 1.000 habitante den bario. Ménos krímen = punto mas haltu.
📈 Inverson: Krésimentu di balor di bario pa 5 aña, tendensia di preis anual di munisipio, i apresiashon pa 10 aña.

Fuentenan: CBS, BGT, PDOK, BAG. Puntonan ta kalkulá outomátikamente i ta indikativo.

📈 Historia di balor WOZ (10 aña)

Sigui kambionan anual di balor WOZ pa e adres aki, inkluyendo aumento of disminushon di aña pa aña.

Ta karga historia di WOZ...

Ta karga tendensia WOZ di munisipio...