Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Midrethstraat 23, 3641 CB Mijdrecht

BAG ID: 736010000001889 · Address information from the Basic Registry of Addresses and Buildings
Residential housingBuilt 1956103 m²
103 m²
Living area
1956
Built
3641 CB
Postcode

Na centro di Mijdrecht, Midrethstraat 23 ta un propiedat di despues di guera notable di 1956. E area di biba ta 103 m². E adres ta situa den bario Proostdijland, municipio De Ronde Venen, provincia Noord-Brabant. E label di energia ta D. Tin potencial pa ahora energia door di mehoracion sostenibel.

Balor & kostonan

📌 Key address facts

The key facts available directly from BAG, CBS and address-level data. Heavier charts and maps load after this summary.

Construction year
1956
Living area
103 m2
Energy label
D
Neighborhood WOZ
EUR 352.000
Life score
38/100
Limited

Neighborhood and street

This address is in Proostdijland. The neighborhood has about 3.680 residents. The same postcode contains 15 other addresses in this comparison.

Median area in this postcode: 103 m².Median build year: 1956.

Nearby amenities

No reliable amenities summary is available in the initial HTML yet.

Address profile

Midrethstraat 23 in Mijdrecht is a residential housing with 103 m2 living area, built in 1956, postcode median 103 m2. The build period is classified as post-war building, which helps assess maintenance, energy performance and comparable homes.

The location combines Proostdijland neighborhood, very urban neighborhood. Use the street, neighborhood and city links to compare this address with nearby homes.

As an initial value signal, we show neighborhood WOZ around EUR 352.000, life score 38/100 (limited), energy label D. For a buying or selling decision, recent transactions, property condition and legal restrictions remain important.

Energy Label D (known)
Neighborhood WOZ Average EUR 352.000
Life score 38/100 - limited

📈 Datos klave

🏠
103 m²
Áreya di biba
📅
1956
Aña di konstrukshon
📑
Residential housing
Funshon
3641 CB
Postcode
🏛
Mijdrecht
Stat
📍
52.2046, 4.8631
Risiko sísmiko
Outside the known Groningen gas-field area.
💡
2,554 kWh
Konsumo kalkulá
Konsumo di elektrisidat
🔥
1,339 m³
Konsumo kalkulá
Konsumo di gas
💰
€198/luna
€2379/year
Kostonan di enerji kalkulá
D
Energy label

🌟 Skor di bida

38% Moderate

Komponentenan di skor

👥 Bida sosial
26
🎓 Edukashon
26
🚌 Transporte
22
🌳 Bèrdè
85
🪺 Salú
26
📈 Inverson
50

Tin poko data lokal pa e lugá aki; faktornan estimá ta basá riba densidat di poblashon.

🏠 Skor di lokashon

80-100 Eksitelente 65-79 Bon 45-64 Moderá 0-44 Limitá
🚲 Bais: Infrastruktura di bais (kaminda di bais, kaya trankil), densidat di poblashon, asesibilidat di supermerkado/estashon/skol, i nivel di ruido.
🚶 Kana ku pia: Distansia kanando te na supermerkado, restorant, skol, dòkter, parke i kampo di deporte. Bono di densidat urbano.
🚌 Transporte públiko: Distansia te na estashon di tren, nudo di transbordo i entrada di outopista. Bono di densidat urbano (mas bùs/trem).
🛡 Seguridat: Basá riba sifranan di delincuente di CBS pa kada 1.000 habitante den bario. Ménos krímen = punto mas haltu.
📈 Inverson: Krésimentu di balor di bario pa 5 aña, tendensia di preis anual di munisipio, i apresiashon pa 10 aña.

Fuentenan: CBS, BGT, PDOK, BAG. Puntonan ta kalkulá outomátikamente i ta indikativo.

📈 Historia di balor WOZ (10 aña)

Sigui kambionan anual di balor WOZ pa e adres aki, inkluyendo aumento of disminushon di aña pa aña.

Ta karga historia di WOZ...

Ta karga tendensia WOZ di munisipio...