Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Ellerhuizen 31, 9781 TS Bedum

BAG ID: 5010000001313 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1890281 m²
281 m²
Woonoppervlakte
1890
Bouwjaar
9781 TS
Postcode

Gelegen aan de Ellerhuizen in Bedum staat dit historisch pand uit 1890. Het betreft een vooroorlogs pand van voor 1900 met karakteristieke bouw uit die tijd. Het gebruiksoppervlak is volgens de BAG 281 m². Gelegen in Buitengebied Bedum, gemeente Het Hogeland (Groningen). Het energielabel is G. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 281 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 368 m²) en met bouwjaar 1890 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1912).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
281 m2
Energielabel
G
Buurt-WOZ
EUR 464.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Buitengebied Bedum. De buurt telt ongeveer 450 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 170 m².Mediaan bouwjaar: 1890.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Ellerhuizen 31 in Bedum is een woonfunctie met 281 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1890, postcode-mediaan 170 m2. De bouwperiode valt in de categorie historische bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Buitengebied Bedum, ruime, laagstedelijke buurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 464.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel G. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label G (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 464.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
281 m²
Woonoppervlakte
📅
1890
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
9781 TS
Postcode
🏛
Bedum
Woonplaats
📍
53.2811, 6.6213
Seismisch risico
Bekijk lokale KNMI-signalen voor dit gebied.
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
3,653 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€504/mnd
€6049/jaar
Geschatte energiekosten
G
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...