Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Spoarleane 1C, 8723 EV Koudum

BAG ID: 1900010010089300 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
industriefunctieBouwjaar 202340 m²
40 m²
Woonoppervlakte
2023
Bouwjaar
8723 EV
Postcode

Spoarleane 1C is een eigentijdse woning in Koudum, gebouwd in 2023. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 40 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Koudum, binnen gemeente Súdwest-Fryslân in Friesland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 40 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 117 m²) en met bouwjaar 2023 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (2018).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
40 m²
Woonoppervlakte
📅
2023
Bouwjaar
📑
industriefunctie
Functie
8723 EV
Postcode
🏛
Koudum
Woonplaats
📍
52.9150, 5.4442
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
3,300 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
240 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€95/mnd
€1137/jaar
Geschatte energiekosten
A
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...