Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Eekhorstweg 33S, 7942 KC Meppel

BAG ID: 119010000016519 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
industriefunctieBouwjaar 200621 m²
21 m²
Woonoppervlakte
2006
Bouwjaar
7942 KC
Postcode

In de omgeving van Meppel is Eekhorstweg 33S een opvallend eigentijdse woning uit 2006. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 21 m². Je vindt dit adres in Industrieterrein Noord II (Meppel, Drenthe). Het geregistreerde energielabel betreft A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 21 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 1231 m²) en het bouwjaar 2006 ligt rond het postcodegemiddelde (2008).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
21 m²
Woonoppervlakte
📅
2006
Bouwjaar
📑
industriefunctie
Functie
7942 KC
Postcode
🏛
Meppel
Woonplaats
📍
52.7132, 6.1951
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
2,445 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
150 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€67/mnd
€806/jaar
Geschatte energiekosten
A+
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.