Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Hoogaers 9, 6129 NC Urmond

BAG ID: 971010000512988 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2017186 m²
186 m²
Woonoppervlakte
2017
Bouwjaar
6129 NC
Postcode

Dit pand aan de Hoogaers 9 in Urmond werd gebouwd in 2017. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 186 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Urmond ten oosten van Julianakanaal, binnen gemeente Stein (L.) in Limburg. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (186 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 156 m² en het bouwjaar 2017 ligt rond het postcodegemiddelde (2015).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
186 m2
Energielabel
A
Buurt-WOZ
EUR 293.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Urmond ten oosten van Julianakanaal. De buurt telt ongeveer 2.600 inwoners. In dezelfde postcode staan 12 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 186 m².Mediaan bouwjaar: 2016.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Hoogaers 9 in Urmond is een woonfunctie met 186 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2017, postcode-mediaan 186 m2. De bouwperiode valt in de categorie recente bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Urmond ten oosten van Julianakanaal, gemengde woonbuurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 293.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel A. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label A (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 293.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
186 m²
Woonoppervlakte
📅
2017
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
6129 NC
Postcode
🏛
Urmond
Woonplaats
📍
50.9926, 5.7715
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
4,048 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,116 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€205/mnd
€2463/jaar
Geschatte energiekosten
A
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...