Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Smalstraat 2, 5341 TX Oss

BAG ID: 828010001561132 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1956122 m²
122 m²
Woonoppervlakte
1956
Bouwjaar
5341 TX
Postcode

In Oss vindt u Smalstraat 2, een naoorlogs pand uit 1956. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Qua omvang gaat het om 122 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Centrum-West, binnen gemeente Oss in Noord-Brabant. Voor energiezuinigheid heeft het pand label D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Qua oppervlak (122 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 122 m² en het bouwjaar 1956 ligt rond het postcodegemiddelde (1958).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
122 m2
Energielabel
D
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 287.000
Leefscore
48/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrum-West. De buurt telt ongeveer 3.325 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 119 m².Mediaan bouwjaar: 1956.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation1,3 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts800 m

Samenvatting van dit adres

Smalstraat 2 in Oss is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 122 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1956, mediaan in hetzelfde postcodegebied 119 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Centrum-West, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 1,3 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 287.000, leefscore 48/100 (gemiddeld), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 287.000
Leefscore 48/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 41% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
122 m²
Woonoppervlakte
📅
1956
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
5341 TX
Postcode
🏛
Oss
Woonplaats
📍
51.7649, 5.5197
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
43 dB
Geluidsniveau
💡
2,896 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,586 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€232/mnd
€2786/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Energielabel

🌟 Life Score

48% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
66
🎓 Onderwijs
42
🚌 Transport
65
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
64
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
53
Matig
Fiets
🚶
50
Matig
Loopbaarheid
🚌
65
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
38
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 287.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatSmalstraat
Huisnummer2
Postcode5341 TX
WoonplaatsOss
GemeenteOss
ProvincieNoord-Brabant
BuurtCentrum-West
WijkCentrum
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1956
Oppervlakte122 m²
BAG ID828010001561132

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1956
Woonoppervlakte122 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlNaoorlogse wederopbouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1956) en de leeftijd (70 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 70 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€270
Reserve/mnd
€3245
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1956 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€488
elke 7 jaar • €70/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€610
elke 10 jaar • €61/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€976
elke 25 jaar • €39/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D
Indicatieve energiekosten
EUR 232/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1956.
  • Gebruik de oppervlakte van 122 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2896 kWh.
  • Gasverbruik: 1586 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 1970100%
Panden18

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
253 Oss E 140.0 m²
265 Oss E 265.0 m²
266 Oss E 260.0 m²
923 Oss E 345.0 m²
1379 Oss E 235.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (6)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1973-10-17
Wet bodembescherming: Instemming verslag 2022-06-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1982-09-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2007-05-29
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtCentrum-West
WijkCentrum
GemeenteOss
BuurtcodeBU08280000
Inwoners3,325
Huishoudens1,725
Gem. WOZ-waarde€287,000
Koopwoningen41.0%
Bevolkingsdichtheid6,417 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Smalstraat 2

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Centrum-West
Centrum
Inwoners & huishoudens
3,325
1,725 huishoudens
Gem. woningwaarde
€287.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,417 /km²
  • Koopwoningen: 41.0%
  • CBS buurtcode: BU08280000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 0.8 km
  • Treinstation: 1.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.9 km
Huisarts0.8 km
Treinstation1.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km15
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Oss is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,417 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,725
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

18
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
35.9 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
35.86 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (10) parkeervlak (5) rijbaan lokale weg (5)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (5341 TX)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Smalstraat 4A 78 m² 1956
Smalstraat 4 122 m² 1956
Smalstraat 6 153 m² 1956
Smalstraat 8 215 m² 1956
Smalstraat 12 119 m² 1932
Smalstraat 14 124 m² 1932
Smalstraat 16 128 m² 1932
Smalstraat 18 120 m² 1955
Smalstraat 20 174 m² 1912
Smalstraat 22 93 m² 1932
Smalstraat 24 115 m² 1955
Smalstraat 50 116 m² 2003
Smalstraat 52 88 m² 2003
Smalstraat 54 86 m² 2003
Smalstraat 62 93 m² 1994

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID828010001561132
GemeenteOss
Coördinaten (WGS84)51.76495° N, 5.51969° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanoss.nl

🏡 Buurtinformatie in Oss

3,325
Inwoners
1,725
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
1,726
Woningvoorraad
€287.000
Gem. woningwaarde Centrum-West
41%
Koopwoningen
6,417
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Oss

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Smalstraat 2. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken