Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Maaskade 106, 3071 NH Rotterdam

BAG ID: 599010000196046 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1896412 m²
412 m²
Woonoppervlakte
1896
Bouwjaar
3071 NH
Postcode

Aan de Maaskade in Rotterdam ligt dit historisch pand uit 1896. Het betreft een vooroorlogs pand van voor 1900 met karakteristieke bouw uit die tijd. Met 412 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Noordereiland, gemeente Rotterdam, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 412 m² is deze woning groter dan 100% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 119 m²) en het bouwjaar 1896 ligt rond het postcodegemiddelde (1896).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
412 m2
Energielabel
C
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 384.000
Leefscore
49/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Noordereiland. De buurt telt ongeveer 3.545 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 85 m².Mediaan bouwjaar: 1896.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation1,9 km
  • Basisschool1,5 km
  • Huisarts1,0 km

Samenvatting van dit adres

Maaskade 106 in Rotterdam is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 412 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1896, mediaan in hetzelfde postcodegebied 85 m2. Dit valt onder historische bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Noordereiland, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 1,9 km, basisschool 1,5 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 384.000, leefscore 49/100 (gemiddeld), energielabel C. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 384.000
Leefscore 49/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 32% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
412 m²
Woonoppervlakte
📅
1896
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
3071 NH
Postcode
🏛
Rotterdam
Woonplaats
📍
51.9133, 4.4931
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
47 dB
Geluidsniveau
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
4,500 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€596/mnd
€7150/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
C
Energielabel

🌟 Life Score

49% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
72
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
65
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
48
📈 Investering
65

🏠 Locatiescores

🚲
52
Matig
Fiets
🚶
46
Matig
Loopbaarheid
🚌
65
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
50
Gemiddeld
Veiligheid
📈
65
Aantrekkelijk
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 384.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMaaskade
Huisnummer106
Postcode3071 NH
WoonplaatsRotterdam
GemeenteRotterdam
ProvincieZuid-Holland
BuurtNoordereiland
WijkFeijenoord
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1896
Oppervlakte412 m²
BAG ID599010000196046

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1896
Woonoppervlakte412 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1896) en de leeftijd (130 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 130 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€545
Reserve/mnd
€6545
Reserve/jaar
12€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1896 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
C
Indicatieve energiekosten
EUR 596/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1896.
  • Gebruik de oppervlakte van 412 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 5200 kWh.
  • Gasverbruik: 4500 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieOverig
Voor 1970100%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1532 Rotterdam Q 102.0 m²
1533 Rotterdam Q 125.0 m²
1534 Rotterdam Q 147.0 m²
1645 Rotterdam Q 63.0 m²
2335 Rotterdam Q 140.0 m²
Grenskwaliteit: D (19)
Publiekrechtelijke beperkingen (21)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2002-04-11
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2003-03-06
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2006-05-18
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2006-09-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2018-02-13
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1997-12-18
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1973-09-11
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2000-10-10
Ow Handhaving en uitvoering - Handhavingsbesluit ook geldend voor rechtsopvolgers 2026-08-14
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2021-05-25
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2021-05-25
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2021-05-25
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2021-05-25
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2008-02-07
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 2008-01-29
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2018-02-13
Wet bodembescherming: Uitoefening bevoegdheden vier grote steden of andere aan te wijzen gemeenten of plusregio 1998-12-10

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtNoordereiland
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam
BuurtcodeBU05991088
Inwoners3,545
Huishoudens2,100
Gem. WOZ-waarde€384,000
Koopwoningen32.0%
Bevolkingsdichtheid14,276 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Maaskade 106

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Noordereiland
Feijenoord
Inwoners & huishoudens
3,545
2,100 huishoudens
Gem. woningwaarde
€384.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 14,276 /km²
  • Koopwoningen: 32.0%
  • CBS buurtcode: BU05991088
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 1.5 km
  • Huisarts: 1.0 km
  • Treinstation: 1.9 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool1.5 km
Huisarts1.0 km
Treinstation1.9 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.5 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km16
Middelbare school2.2 km
Kinderdagverblijf0.7 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Rotterdam
1e auto / jaar
€110
2e auto / jaar
€298
Bezoekers €0.13/10 min, max 500 uur/jaar
Uniform tarief voor hele stad.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid14,276 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt2,100
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
8.0 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Oude Maas
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.03 km
afstand
🌳
Boezems Kinderdijk
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
10.0 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (12) voetpad (7) rijbaan lokale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (3071 NH)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Maaskade 103A-01 67 m² 1896
Maaskade 103B 70 m² 1896
Maaskade 103A-03 124 m² 1896
Maaskade 103A-02 70 m² 1896
Maaskade 104A 201 m² 1896
Maaskade 104B 233 m² 1896
Maaskade 105B 239 m² 1896
Maaskade 105A-02 72 m² 1896
Maaskade 105A-03 144 m² 1896
Maaskade 107A-03 129 m² 1896
Maaskade 107A-02 67 m² 1896
Maaskade 107B 152 m² 1896
Maaskade 107A-01 73 m² 1896
Maaskade 108D 85 m² 1896
Maaskade 108E 56 m² 1896

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID599010000196046
GemeenteRotterdam
Coördinaten (WGS84)51.91326° N, 4.49305° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanrotterdam.nl

💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Rotterdam

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Maaskade 106. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken