Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Hoefkade 75A, 2526 BP Den Haag

BAG ID: 518010000618284 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 199369 m²
69 m²
Woonoppervlakte
1993
Bouwjaar
2526 BP
Postcode

Welkom bij Hoefkade 75A — een pand uit de jaren 70-90 in Den Haag daterend uit 1993. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 69 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Huygenspark, binnen gemeente 's-Gravenhage in Zuid-Holland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (69 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 66 m² en het bouwjaar 1993 ligt rond het postcodegemiddelde (1993).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
69 m2
Energielabel
B
Buurt-WOZ
EUR 235.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Huygenspark. De buurt telt ongeveer 8.160 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 64 m².Mediaan bouwjaar: 1993.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Hoefkade 75A in Den Haag is een woonfunctie met 69 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1993, postcode-mediaan 64 m2. De bouwperiode valt in de categorie moderne bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Huygenspark, zeer stedelijke buurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 235.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel B. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 235.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
69 m²
Woonoppervlakte
📅
1993
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
2526 BP
Postcode
🏛
Den Haag
Woonplaats
📍
52.0705, 4.3180
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
1,942 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
621 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€108/mnd
€1293/jaar
Geschatte energiekosten
B
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...