Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

De Witstraat 57, 2011 DV Haarlem

BAG ID: 392010000096282 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 201284 m²
84 m²
Woonoppervlakte
2012
Bouwjaar
2011 DV
Postcode

In Haarlem vindt u De Witstraat 57, een eigentijdse woning uit 2012. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 84 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Heiliglanden, gemeente Haarlem, provincie Noord-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 84 m² is deze woning groter dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 742 m²) en met bouwjaar 2012 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1971).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
84 m2
Energielabel
A+++
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 481.000
Leefscore
50/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Heiliglanden. De buurt telt ongeveer 1.420 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 47 m².Mediaan bouwjaar: 1983.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation1,6 km
  • Basisschool700 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

De Witstraat 57 in Haarlem is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 84 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2012, mediaan in hetzelfde postcodegebied 47 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Heiliglanden, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 1,6 km, basisschool 700 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 481.000, leefscore 50/100 (gemiddeld), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 481.000
Leefscore 50/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 37% koopwoningen in de buurt
Geluid Indicatie 51 dB

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
84 m²
Woonoppervlakte
📅
2012
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
2011 DV
Postcode
🏛
Haarlem
Woonplaats
📍
52.3764, 4.6372
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
51 dB
Geluidsniveau
💡
2,212 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
504 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€101/mnd
€1208/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

50% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
65
🎓 Onderwijs
46
🚌 Transport
80
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
64
📈 Investering
33

🏠 Locatiescores

🚲
47
Matig
Fiets
🚶
59
Matig
Loopbaarheid
🚌
80
Uitstekend
OV & Bereikbaarheid
🛡
28
Onveilig
Veiligheid
📈
33
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 481.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDe Witstraat
Huisnummer57
Postcode2011 DV
WoonplaatsHaarlem
GemeenteHaarlem
ProvincieNoord-Holland
BuurtHeiliglanden
WijkOude Stad
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2012
Oppervlakte84 m²
BAG ID392010000096282

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2012
Woonoppervlakte84 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2012) en de leeftijd (14 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

💲 Reservering aanbevolen

Begin met reserveren voor toekomstig onderhoud. De eerste vervangingscycli naderen.

€148
Reserve/mnd
€1776
Reserve/jaar
5€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2012 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Aandacht
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Buitenschilderwerk
€336
elke 7 jaar • €48/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€420
elke 10 jaar • €42/jr
Controleer
Dakbedekking
€672
elke 25 jaar • €27/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 101/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2012.
  • Gebruik de oppervlakte van 84 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2212 kWh.
  • Gasverbruik: 504 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

Funderingsgegevens laden...


📄 Eigendom & Kadaster

Perceelgegevens laden...

Beperkingen laden...

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtHeiliglanden
WijkOude Stad
GemeenteHaarlem
BuurtcodeBU03920106
Inwoners1,420
Huishoudens885
Gem. WOZ-waarde€481,000
Koopwoningen37.0%
Bevolkingsdichtheid11,604 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor De Witstraat 57

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Heiliglanden
Oude Stad
Inwoners & huishoudens
1,420
885 huishoudens
Gem. woningwaarde
€481.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 11,604 /km²
  • Koopwoningen: 37.0%
  • CBS buurtcode: BU03920106
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.7 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 1.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.7 km
Huisarts0.5 km
Treinstation1.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.7 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km24
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.2 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone C
1e auto / jaar
€129
2e auto / jaar
€480
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid11,604 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt885
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (8) parkeervlak (6) voetpad (4) voetpad op trap (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (2011 DV)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
De Witstraat 1 10213 m² 1974
De Witstraat 1A 240 m² 1974
De Witstraat 2A 81 m² 1983
De Witstraat 2C 59 m² 1890
De Witstraat 2B 37 m² 1890
De Witstraat 2 81 m² 1983
De Witstraat 3 85 m² 1982
De Witstraat 4A 40 m² 1990
De Witstraat 4M 47 m² 1983
De Witstraat 4H 47 m² 1983
De Witstraat 4E 40 m² 1990
De Witstraat 4B 35 m² 1990
De Witstraat 4C 37 m² 1983
De Witstraat 4D 47 m² 1983
De Witstraat 4J 40 m² 1990

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID392010000096282
GemeenteHaarlem
Coördinaten (WGS84)52.37642° N, 4.63719° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanhaarlem.nl

🏡 Buurtinformatie in Haarlem

1,420
Inwoners
885
Huishoudens
1.6
Gem. huishoudgrootte
901
Woningvoorraad
€481.000
Gem. woningwaarde Heiliglanden
37%
Koopwoningen
11,604
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Haarlem

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor De Witstraat 57. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken