Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dorpsstraat 45, 1721 BB Broek op Langedijk

BAG ID: 416010000215738 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1967147 m²
147 m²
Woonoppervlakte
1967
Bouwjaar
1721 BB
Postcode

Dit pand aan de Dorpsstraat 45 in Broek op Langedijk werd gebouwd in 1967. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Met 147 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Broek op Langedijk kern, gemeente Dijk en Waard, provincie Noord-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Qua oppervlak (147 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 253 m² en met bouwjaar 1967 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1948).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
147 m2
Energielabel
D
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 388.000
Leefscore
35/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Broek op Langedijk kern. De buurt telt ongeveer 2.220 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 148 m².Mediaan bouwjaar: 1966.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,1 km
  • Treinstation2,1 km
  • Basisschool900 m
  • Huisarts1,2 km

Samenvatting van dit adres

Dorpsstraat 45 in Broek op Langedijk is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 147 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1967, mediaan in hetzelfde postcodegebied 148 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Broek op Langedijk kern, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 1,1 km, treinstation 2,1 km, basisschool 900 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 388.000, leefscore 35/100 (beperkt), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 388.000
Leefscore 35/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,1 km
Woningmix 72% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
147 m²
Woonoppervlakte
📅
1967
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
1721 BB
Postcode
🏛
Broek op Langedijk
Woonplaats
📍
52.6766, 4.8057
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
52 dB
Geluidsniveau
💡
3,346 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,911 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€277/mnd
€3321/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

35% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
41
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
59
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
39
📈 Investering
29

🏠 Locatiescores

🚲
39
Beperkt
Fiets
🚶
30
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
59
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
—
Niet beschikbaar
Veiligheid
📈
29
Zwak
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 388.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDorpsstraat
Huisnummer45
Postcode1721 BB
WoonplaatsBroek op Langedijk
GemeenteDijk en Waard
ProvincieNoord-Holland
BuurtBroek op Langedijk kern
WijkBroek op Langedijk
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1967
Oppervlakte147 m²
BAG ID416010000215738

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1967
Woonoppervlakte147 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1967) en de leeftijd (59 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 59 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€296
Reserve/mnd
€3557
Reserve/jaar
9€
Per m²/jaar
🏠 Dak ■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1967 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€588
elke 7 jaar • €84/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€735
elke 10 jaar • €74/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€1176
elke 25 jaar • €47/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 277/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1967.
  • Gebruik de oppervlakte van 147 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3346 kWh.
  • Gasverbruik: 1911 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19705.263157894736842%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
923 Langedijk B 347.0 m²
924 Langedijk B 76.0 m²
927 Langedijk B 750.0 m²
928 Langedijk B 710.0 m²
929 Langedijk B 380.0 m²
Grenskwaliteit: D (15) C (5)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1972-02-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2014-11-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2014-11-21
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2014-11-21

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtBroek op Langedijk kern
WijkBroek op Langedijk
GemeenteDijk en Waard
BuurtcodeBU19800401
Inwoners2,220
Huishoudens975
Gem. WOZ-waarde€388,000
Koopwoningen72.0%
Bevolkingsdichtheid3,948 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Dorpsstraat 45

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Broek op Langedijk kern
Broek op Langedijk
Inwoners & huishoudens
2,220
975 huishoudens
Gem. woningwaarde
€388.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,948 /km²
  • Koopwoningen: 72.0%
  • CBS buurtcode: BU19800401
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.1 km
  • Basisschool: 0.9 km
  • Huisarts: 1.2 km
  • Treinstation: 2.1 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.1 km
Basisschool0.9 km
Huisarts1.2 km
Treinstation2.1 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.9 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school2.1 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Dijk en Waard is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,948 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt975
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

60
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
7.2 km
Dichtstbijzijnde
4
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Schoorlse Duinen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
7.15 km
afstand
🌳
Eilandspolder
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
9.36 km
afstand
🌳
Abtskolk & De Putten
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
11.2 km
afstand
🌳
Noordhollands Duinreservaat
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
12.74 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (11) voetpad (7) rijbaan lokale weg (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (1721 BB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Oudekerkpad 1 85 m² 1910
Oudekerkpad 2 153 m² 1910
Oudekerkpad 3 143 m² 1975
Oudekerkpad 4 186 m² 2012
Oudekerkpad 4A 91 m² 1960
Oudekerkpad 5A 147 m² 1975
Oudekerkpad 5 148 m² 1975
Dorpsstraat 41A 1395 m² 1966
Dorpsstraat 41B 444 m² 1966
Dorpsstraat 41 203 m² 1966
Dorpsstraat 43 234 m² 1887
Dorpsstraat 47 126 m² 1967
Dorpsstraat 49 152 m² 1905
Dorpsstraat 51 141 m² 1913
Dorpsstraat 53 141 m² 1938

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID416010000215738
GemeenteDijk en Waard
Coördinaten (WGS84)52.67662° N, 4.80574° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanbroek op langedijk.nl

🏡 Buurtinformatie in Broek op Langedijk

2,220
Inwoners
975
Huishoudens
2.3
Gem. huishoudgrootte
973
Woningvoorraad
€388.000
Gem. woningwaarde Broek op Langedijk kern
72%
Koopwoningen
3,948
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Dorpsstraat 45. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken